«چرخش ایدئولوژی» منتشر شد

جلد دوم مجموعه مقالات اجتماعی و ادبی بهروز سپیدنامه با عنوان «چرخش ایدئولوژی» توسط حوزه ی هنری استان ایلام و با همکاری انتشارات برگ آذین ، آذر ماه، سال ۱۳۹۰ با شمارگان ۱۰۰۰ جلد و در ۳۱۶ صفحه منتشر شد.

این کتاب شامل دو بخش، مقالات و نقد و نظر است در بخش مقالات شش مقاله با عناوین: چرخش ایدئولوژی، جامعه شناسی انتخابات، نعل وارونه (نقد فیلم بمانی)، حلقه ی مفقوده ی مهرجویی، نگرشی جامعه شناختی به نمایش رقص آتش و هویت زدایی آمده است. در بخش دوم سپیدنامه به نقد و بررسی آثار شاعرانی نظیر حبیب الله بخشوده، جلیل صفربیگی، بهروز یاسمی و سیامک بهرام پرور و آثار هنری سید پیمان سادات نژاد، شمس الدین مرادی، کیومرث صادقی و یاد و خاطره استاد ولی محمد امیدی و همچنین نقد رسانه پرداخته است.

بهروز سپیدنامه کتاب مذکور را به استادش ارجمندش، شادروان دکتر سید محمد عبداللهی که نخستین نغمه های جامعه شناسی را در گوشش ارغنون زده بود تقدیم کرده است.

پیش تر از این مجموعه مقالات اجتماعی، فرهنگی و ادبی سپیدنامه در سال ۱۳۸۹ با عنوان «ویرگول» تقدیم علاقمندان شده بود. بهروز سپیدنامه سراینده ی مجموعه های شعر: از زمین باران ، و عشق این ماه سرگردان و عقیق و ارغوان می باشد. مجموعه های تدوین شده ی صبح نقره ای  و زمزمه محبت نیز به کوشش او تنظیم و منتشر شده اند.

نظر خود را ثبت کنيد.


در صورتی که پیام خصوصی است در نظر خود بنویسید


| Copyright 2010 . Design & Developed By chabok . All Right Reserved . Best View 1024*768 pix |